Mgr. Tomáš Procházka

člen CzELA

partner v Aegis Law

Napsat zprávu

Tomáš Procházka pravidelně získává nejvyšší možné ocenění (Tier/Band 1) v rámci mezinárodních žebříčků Chambers a Legal 500, které ho označují za „jednoho z nejlepších advokátů v oblasti pracovního práva v zemi" a oceňují jeho „schopnost komplexního pohledu na právní potřeby firem".

Tomáš poskytuje právní poradenství ve všech otázkách souvisejících s pracovním právem, ale je nejznámnější v oblasti pracovněprávních sporů, včetně ukončování pracovních poměrů a sporů s whistleblowery. Tomáš se dále specializuje na odpovědnost manažerů, pracovněprávní dopady obchodních transakcí, vztahy s odbory a strategické pracovněprávní otázky.

Tomáš je členem Sekce pro pracovní právo České advokátní komory, zakládajícím členem Czech Employment Lawyers Association (CzELA), členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a zprostředkovatelem kolektivních sporů jmenovaným Ministerstvem práce a sociálních věcí. Tomáš často přednáší a pravidelně publikuje v různých odborných časopisech.

Kromě češtiny hovoří plynně anglicky.

Členství v profesních organizacích

  • Česká advokátní komora (ČAK)

Vždy lze nalézt řešení. 

  • Zaměstnavatelů - velké a nadnárodní podniky

  • Zaměstnavatelů - malé a střední podniky

  • Manažerů a vedoucích zaměstnanců

Poskytuji v omezeném rozsahu

Moje hlavní specializace